Försäljning

Blodgas


Lena Holmqvist
Försäljningschef
lena.holmqvist@triolab.se
031-81 72 27

 


Fredrik Johansson
Produktspecialist
fredrik.johansson@triolab.se
08-623 24 12

 


Anna Nilsson
Produktspecialist
anna.nilsson@triolab.se
031-81 72 08

 


Markus Holmberg
Produktspecialist
markus.holmberg@triolab.se
08-623 24 51

 


Charlotta Törnberg
Produktspecialist
charlotta.tornberg@triolab.se
08-623 24 15

 


Angeli Fossan
Avtalskoordinator
angeli.fossan@triolab.se
031-81 72 03

 


Klinisk kemi | Hematologi | Koagulation


Johan SnisJohan Snis Triolab
Försäljningschef
johan.snis@triolab.se
08-623 24 06

 


Daniel Scholder
Verksamhetsutvecklare
daniel.scholder@triolab.se
08-623 24 25

 


Koagulation

Catharina Axörn Gräns
Produktchef
catharina.axorngrans@triolab.se
08-623 24 14

 


Hematologi, klinisk kemi

Maria Lagnebring
Produktchef
maria.lagnebring@triolab.se
08-623 24 10

 


Mikrobiologi | Molekylärdiagnostik | Immunologi


Christoffer Bento
Försäljningschef
christoffer.bento@triolab.se
031-81 72 05

 


Hans Möllbrink
Produktchef
hans.mollbrink@triolab.se
031-81 72 34

 


Zoltan KorodiZoltan Korodi Triolab
Produktchef
zoltan.korodi@triolab.se
031-81 72 09

 


Malin HenrikssonMalin Henriksson
Produktchef
malin.henriksson@triolab.se
031-81 72 35

 


Adrian SilbermanAdrian Silberman Triolab
Produktspecialist
adrian.silberman@triolab.se
08-623 24 05

 


Patologi


Aseel Albayati
Försäljningschef
aseel.albayati@triolab.se
08-35 05 73

 


Tamara LjubicicTamara Ljubicic Triolab
Produktchef
tamara.ljubicic@triolab.se
031-81 72 06

 


Anna Kock
Applikationsspecialist
anna.kock@triolab.se
08-35 05 70

 


Luiza Larsson
Produktchef
luiza.larsson@triolab.se
08-623 24 24

 


Food / Livsmedelsdiagnostik

Se mer om Triolab Food på Triolabfood.se


Hanna Tidblom
Produktspecialist
hanna.tidblom@triolab.se
031-335 13 66

 


Tea Stenlöv
Produktspecialist
tea.stenlov@triolab.se
031-81 72 29

 

 


Veterinärdiagnostik

Se mer om Triolab Veterinärdiagnostik på Triolabvet.se


Christoffer Bento
Försäljningschef Veterinär
christoffer.bento@triolab.se
031-81 72 05

 


Else Ammentorp
Produktchef
else.ammentorp@triolab.se
031-81 72 26

 


Emma Andreasson
Produktchef
emma.andreasson@triolab.se
031-81 72 13

 


Åsa Skogsberg
Produktchef
asa.skogsberg@triolab.se
08-623 24 13