Ledning och administration

Fredrik Brandt
VD
fredrik.brandt@triolab.se
031-81 72 10

 

 

Pernilla Koch
Ekonomichef
pernilla.koch@triolab.se
031-81 72 15

 

 

Leif Karlsson
Servicechef
leif.karlsson@triolab.se
08-623 24 21

 

 

Lena Holmqvist
Försäljningschef blodgas
lena.holmqvist@triolab.se
031-81 72 27

 

 

Aseel AlbayatiAseel Albayati
Försäljningschef patologi, livsmedelsdiagnostik
aseel.albayati@triolab.se
08-35 05 73

 

 

Christoffer Bento
Försäljningschef mikrobiologi, molekylärdiagnostik, veterinärdiagnostik
christoffer.bento@triolab.se
031-81 72 05

 

 

Johan Snis
Försäljningschef klinisk kemi, hematologi, koagulation
johan.snis@triolab.se
08-623 24 06

 

 

Jiezzah Lindahl
Miljö- och kvalitetsansvarig
jiezzah.lindahl@triolab.se
08-623 24 11

 

 

Sara Svensson
Redovisningsekonom
sara.svensson@triolab.se
031-81 72 25

 

 

Therese Rönngren
Ekonomiassistent
therese.ronngren@triolab.se
031-81 72 28

 

 

Jenny UlvehedJenny Ulvehed
Marknadskoordinator
jenny.ulvehed@triolab.se
08-623 24 26