Ledning och administration


Fredrik BrandtFredrik Brandt Triolab
VD
fredrik.brandt@triolab.se
031-81 72 10

 


Pernilla Koch
Ekonomichef
pernilla.koch@triolab.se
031-81 72 15

 


Leif KarlssonLeif Karlsson Triolab
Servicechef
leif.karlsson@triolab.se
08-623 24 21

 


Lena HolmqvistLena Holmqvist Triolab
Försäljningschef blodgas
lena.holmqvist@triolab.se
031-81 72 27

 


Aseel AlbayatiAseel Albayati
Försäljningschef patologi, livsmedelsdiagnostik
aseel.albayati@triolab.se
08-35 05 73

 


Christoffer BentoChristoffer Bento Triolab
Försäljningschef mikrobiologi, molekylärdiagnostik, veterinärdiagnostik
christoffer.bento@triolab.se
031-81 72 05

 


Johan SnisJohan Snis Triolab
Försäljningschef klinisk kemi, hematologi, koagulation
johan.snis@triolab.se
08-623 24 06

 


Jiezzah LindahlJiezzah Lindahl Triolab
Miljö- och kvalitetsansvarig
jiezzah.lindahl@triolab.se
08-623 24 11

 


Daniel ScholderDaniel Scholder Triolab
Verksamhetsutvecklare
daniel.scholder@triolab.se
08-623 24 25

 


Sara Svensson
Redovisningsekonom
sara.svensson@triolab.se
031-81 72 25

 


Therese RönngrenTherese Ronngren Triolab
Ekonomiassistent
therese.ronngren@triolab.se
031-81 72 28

 


Jenny UlvehedJenny Ulvehed Triolab
Marknadskoordinator
jenny.ulvehed@triolab.se
08-623 24 26